Poděkování posádce RLP OL

12. 1. 2023

Rádi bychom se s Vámi podělili o příběh malého Huga. Jeho maminka nám zaslala email společně s fotografií a milými slovy díku, za naši práci a záchranu jejího syna, kterého potkala nemilá zdravotní indispozice při jízdě autem.

Slovy paní Andrei a jejího syna Huga (vše se svolením rodiny společně s fotkou nimi pořízenou, za což děkujeme):
:
Poděkování Zdravotnické záchranné službě Olomouckého kraje a celé Fakultní nemocnici Olomouc - od pana ředitele až po pomocné síly v kuchyni. Jste součástí našeho novoročního zázraku.
Při cestě autem nás na dálnici potkala to čemu s odstupem času říkáme - „opravdu si uvědomit jak je život křehký a co má v životě smysl!“
Roční syn Hugo dostal febrilní křeče, kdo zažil, ví... myslela jsem si, že je to náš poslední čas s ním tady na zemi. Než přijeli oni. Nikdy jsem nikomu raději nepředala dítě do náruče. Posílám vám je na fotce. A pak už jen péče a pochopení na dětské klinice.
Už jsme zase doma a máme možnost vám alespoň tohle cestou ze srdce poděkovat - vám všem co nám kryjete záda, když je nám nejhůř. Tečou mi slzy a vím, že teď už jsou to slzy štěstí. Ještě jednou všem moc děkuji, jménem celé mojí rodiny. Malý pacient Hugo S.
:
Vždycky budeme tam, kde nás potřebujete!

Děkujeme za krásná slova a přejeme hodně zdraví všem kolem nás - je to to nejdůležitější, co máme.
Děkujeme také za návaznou spolupráci s Fakultní nemocnice Olomouc, dětskou klinikou.

Lucie Mikisková, tisková mluvčí

Poděkování posádce RLP OL