„Jak zachraňujete u Vás?”

28. 3. 2018

Základem projektu je spolupráce polských a českých zdravotnických záchranných služeb z polsko-českého pohraničí na území ESUS Novum s r.o. Spolupráce mezi partnery bude realizovaná pořádáním projektových aktivit na obou stranách hranice formou společných školení, konferencí, cvičení, výměnných stáží zdravotnického personálu. Hlavním cílem projektu je posílení a zvýšení intensity spolupráce mezi jednotkami zdravotnických záchranných sborů s Polska a České republiky.

Zdroj financování: Projekt je spolufinancován Evropskou unií z prostředků Evropského fondu pro regionální rozvoj v rámci Programu Interreg V-A Česká republika-Polsko.
 
Trvání projektu: 01.01.2018-31.12.2020 (36 měsíců)

POPIS PROJEKTU

Základem projektu je spolupráce polských a českých zdravotnických záchranných služeb z polsko-českého pohraničí na území ESUS Novum s r.o. Spolupráce mezi partnery bude realizovaná pořádáním projektových aktivit na obou stranách hranice formou společných školení, konferencí, cvičení, výměnných stáží zdravotnického personálu. Hlavním cílem projektu je posílení a zvýšení intensity spolupráce mezi jednotkami zdravotnických záchranných sborů s Polska a České republiky.

PARTNEŘI PROJEKTU
Evropské seskupení pro územní rozvoj NOVUM s r. o.
Pogotowie Ratunkowe w Jeleniej Górze (Vedoucí partner)
Pogotowie Ratunkowe w Wałbrzychu
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej - Pomoc Doraźna w Ząbkowicach Śląskich
Zdravotnická záchranná služba Královéhradeckého kraje
Zdravotnická záchranná služba Libereckého kraje
Zdravotnická záchranná služba Olomouckého kraje
Zespół Opieki Zdrowotnej w Kłodzku

Internetová stránka projektu: www.jakzachranujeteuvas.eu

Kontaktní osoba:

Petr Matouch

petr.matouch@zzsol.cz

„Jak zachraňujete u Vás?”